O nas

Jesteśmy zespołem osób z wieloletnim doświadczeniem w reklamie.

Jesteśmy zespołem osób z wieloletnim doświadczeniem w reklamie. Łączymy pasję i siły, aby tworzyć kreatywne i skuteczne formy ekspozycji reklamowych. Nasza wiedza, sprzęt oraz zaplecze doświadczonych specjalistów dają możliwość realizacji niemal każdego zamówienia.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w który wchodzi frezarka CNC marki KIMLA, najnowsze plotery drukujące i tnące marki ROLAND, laser do tworzyw sztucznych, urządzenia do termoformowania.

Technologie przez nas stosowane pozwalają na obróbkę różnych folii i tworzyw w tym:  pleksi, PCV, DIBOND, MDF, STARON, CORIAN, KRION, płyt meblowych.

Firma

AWO Serwis

AWO Serwis Sp. z o.o. to firma, kontynuująca działalność prowadzoną wcześniej przez jej pomysłodawcę i założyciela, Wojciecha Łączkę. Zajmujemy się profesjonalną reklamą zewnętrzną od ponad 20 lat, obsługując zarówno klientów z marek światowych, jak i lokalnych biznesów. 

Naszym celem jest dostarczenie Państwu kompleksowej obsługi, rozpoczynając od projektu. Specjalizujemy się w tworzeniu wyposażenia punktów handlowych, takich jak podesty, ścianki, ekspozytory, wyspy, znaki 3D, tablice informacyjne, oklejanie witryn oraz samochodów. Oferujemy również szeroki zakres innych usług.

Jesteśmy w stanie realizować zlecenia na terenie całego kraju i UE. Współpracujemy zarówno z sieciami handlowymi, jak i jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia rebrandingu na skalę krajową w zaledwie kilka dni.

Nasza oferta obejmuje również serwis punktów handlowych, naprawy i rebranding. Oferujemy także usługi drukowania i projektowania wizytówek, ulotek, katalogów, naklejek, teczek, wobblerów, listw informacyjnych, identyfikatorów, banerów, plakatów i rollupów.

Ponadto, specjalizujemy się w tworzeniu filmów reklamowych i korporacyjnych dla naszych klientów.